Najczęściej zadawane pytania

centrum pomocy

Obecnie otrzymujesz stały dostęp do bazy kosmetyków do włosów z przetłumaczonymi składami, które można przefiltrować m.in. na: PEH, Cruelty Free, Vegan, zgodność z metodą Curly Girl, Final Wash, typ skóry głowy, porowatość, dostępność w najpopularniejszych drogeriach. Możesz też skorzystać z Tabeli pielęgnacji włosów znajdującej się w panelu klienta i dokumentować każde mycie. Dostępny jest też dział z kuponami rabatowymi do sklepów online i marek związanymi z pielęgnacją włosów. W następnych miesiącach planujemy rozwijać platformę, tworzyć więcej, aby uprzyjemnić świadomą pielęgnację kręconych włosów. 

Dzięki subskrypcji masz dostęp do bazy kosmetyków z obszerną analizą oraz do tabeli pielęgnacji i kuponów rabatowych, w zależności od wyboru pakietu.

Mamy trzy pakiety subskrypcji: miesięczną, kwartalną i roczną.

Przy miesięcznej masz dostęp do bazy kosmetyków. Przy kwartalnej, oprócz bazy, również wejdzisz do działu z kuponami rabatowymi. Roczna zapewnia dostęp do bazy kosmetyków, kuponów i do tabeli pielęgnacji włosów, którą możesz wypełniać o swoje mycia.

Za subskrypcję można zapłacić szybkim przelewem lub ustawić opłatę cykliczną za dany pakiet. Płatność jest możliwa za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności PayU, BLIK oraz za pomocą karty debetowej i przelewu tradycyjnego. 

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer: 07109011020000000151017337, Curly Madeleine Magdalena Melzer, ul. Dzięcielskiego 14/8, 84-200 Wejherowo, NIP: 5882484272, REGON: 522580252. W tytule przelewu należy wpisać „Zamówienie nr …”.

Szybki przelew to opłata z góry za dany pakiet. Odnowienie pakietu jest ręczne, czyli w przypadku chęci przedłużenia subskrypcji, musisz wykonać ponowny przelew. 

Opłata cykliczna polega na podpięciu karty debetowej do PayU (jeśli robisz to po raz pierwszy, na początku PayU pobierze zwrotne 1 zł z karty). 

Tak. W przypadku płatności cyklicznej kwartalnej i rocznej, kwota z karty pobierze się po 14 dniach próbnych.

Jestem Magda, w internecie możesz mnie znać jako Curly Madeleine. Od ponad 10 lat dbam świadomie o swoje kręcone włosy. Od 2016 roku działam w Internecie i szerzę włosową wiedzę, wciąż ją nabywam i uczę innych jak zaakceptować i pokochać swoje włosy oraz jak żyć z nimi na co dzień, w zdrowy sposób.

Uważam, że takiego miejsca jak Włosmetyczka brakowało na włosowej mapie. A ja zrobię wszystko, aby ta platforma uprzyjemniała pielęgnację i sprawiła, że dbanie o włosy stanie się jeszcze przyjemniejsze i prostsze. Stworzenie Włosmetyczki jest pięknym zwieńczeniem bycia od wielu lat w świadomej pielęgnacji, nabytej wiedzy i doświadczenia. No i uwielbiam analizować składy! 🙂

Absolutnie nie. Podział kosmetyków na różne kategorie jest identyczny w przypadku każdego typu włosa z wyjątkiem żeli i kremów stylizujących, których nie potrzebują w świadomej pielęgnacji włosy proste.

Naszym źródłem wiedzy, według Nas najrzetelniejszym w tym temacie, jest Stowarzyszenie Kosmetyków Bez Okrucieństwa, które na bieżąco śledzi sytuację na rynku kosmetycznym. Każda marka musi spełnić konkretne zasady Stowarzyszenia jak np. sprawdzić swoich dostawców pod kątem testowania na zwierzętach, aby otrzymać uznanie.

Wszystkie szampony kategoryzujemy poprzez analizę detergentów zawartych w składzie i wiedzy na temat tego, jaką mają moc działania. Nie znamy stężeń detergentów dodanych do formulacji produktu, więc jest to zawsze orientacyjna informacja. Dodatkowo polecamy sugerować się komentarzami pod konkretnymi szamponami dodanymi przez użytkowników subskrybujących Włosmetyczkę.

Napisz na kontakt@wlosmetyczka.pl

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie! 🙂